| fanmiraculos105 a întrebat:

Heii

Știe cineva dacă Elena din "The Vampire Diaries" moare în sezonul 6?

Răspuns Câştigător
| Anonima1215 a răspuns:

Da, în sezonul 6 Elena Gilbert, interpretată de actrița Nina Dobrev moare din cauza lui Kai pentru că ea, înainte de nunta dintre Alaric Saltzman și Jossete Laughlin, Elena ia licoarea anti-vampirism.
Faimoasa actriță, Nina Dobrev, a anunțat că nu va mai apărea în sezonul 7 dar a promis că va apărea în ultimele secvențe din sezonul 8. Deci după sezonul 6, nu va mai apărea decât în ultimele secvențe. Nu îți voi da mai multe spoilere pentru că este mai interesant dacă aflii de una singură.

| teo530 a răspuns (pentru Anonima1215):

Da așa era Boonie trăiește iar Elena doarme iar daca Boonie moare se trezește Elena dar nu va muri Boonie, vor rupe vraja și Elena se va trezi.

3 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Nu mai știu sigur, uită-te și o să vezi. Rușine ceri spoiler! uuuuuuuu!
(chiar daca moare nu rămâne moartă dar nu ști de la mine)

| Ionut58282856 a răspuns:

Da, moare.