| fanmiraculos105 a întrebat:

Heii
Știe cineva în ce episod din "The Vampire Diaries" va reapărea Damon, după ce e sau se presupune că e mort? Știți, când n-a putut să treacă prin Bonnie sau ceva de genul... (oricum, asta e în finalul sezonului 5, dacă ajută). Pentru că din câte am înțeles va apărea, dar vreau să aflu și în ce episod.

1 răspuns:
| teo530 a răspuns:

Nu știu în ce episod dar vor ajunge in lumea închisoare după ce lumea cealaltă va dispărea, Damon va ieși după un timp imediat după ce îl vor găsi pe Kayle dar Boonie(scuze dacă am scris greșit numele) va mai rămâne acolo ceva timp.