| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. Care este personajul vostru preferat din Iubiri Secrete si Pariu cu Viata? [daca va uitati]

7 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Din Iubiri secrete imi place foarte mult de Radu si de Ionut pentru ca sunt foarte comici, iar din Pariu cu viata ii plac pe Vlad si pe Anca caci sunt superbi impreuna. love struck

| ÐÿÅ a răspuns:

Iubiri secrete : Radu, Ioana, Delia, Madalin si Victor Stoian
Pariu cu viata : Raphael, Vlad, Cristina, Alina, Dorian. toti, dar acestia cel mai mult!

| alexandra2222 a răspuns:

Iubiri secrete Radu
Pariu cu viata Sara

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Iubiri secrete:Raluca si Sorinlove struck
Pariu cu viata:nu ma uit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ioana si stefan si pariu cu viata nu prea urmaresc

| gabyriel a răspuns:

Din iubiri secrete Radulaughinglol

| Madara_7391 a răspuns:

Din Iubiri Secrete Imi Plac :Madalin si Capone tongue
Pariu cu Viata nu urmaresc.