| xCascavaalProblemex a întrebat:

Heii TPU! Cine a vazut tot serialul Violetta pana la sfarsit? Adica pe Disney Channel International! Cu cine ramane Violetta? Tomas sau Leon? MA REFER LA SEZONUL 1

Funditsssa :* happy

Răspuns Câştigător
| Dєєa a răspuns:

In sezonul 1 sunt 80 de episoade.Iar in ultimul episod din sezonul 1 se saruta cu Tomas.In sezonul doi nu stiu de abia am vazut pe youtube 2 episoade.Dar in sezonul 2 am vazut ca Tomas nu mai era.In al doilea sezon vine un tip nou Diego.In sezonul 2 s-ar putea sa fie ori cu Leon ori cu Diego.

Funda?

| xCascavaalProblemex explică (pentru Dєєa):

Ramane cu Diego

| Dєєa a răspuns (pentru xCascavaalProblemex):

Da?

| xCascavaalProblemex explică (pentru Dєєa):

Da! Toata lumea mi-a spus + ca am cautat si pe net