| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Din filmul/serialul"The Vampire Diaries" vreau sa stiu numele reale a personajelor Stefan, Elena, Caroline, Bonnie, Damon, Matt, Tyler, Jenna, Jeremy, Vicky, Anna, Pearl si Katherine

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Elena - Nina Dobrev
Stefan - Paul Wesley
Caroline - Candice Accola
Bonnie - Kat Graham
Damon - Ian Somerhalder
Tyler - Michael Trevino
Jeremy - Steven R. McQueen
Vicky - Kayla Ewell
Anna - Malese Jow
Pearl - Kelly Hu
Katherine - Nina Dobrev

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Mercii :*

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere! Mulțumesc și eu.

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Pentru ce? smug

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc pentru fundă, again.

10 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Ai o lene in tine cat toata Europa. Cum ai stiut sa folosesti Google ca sa dai de TPU, sa-ti faci cont si sa pui intrebari aiurea? Pai tot asa cauta pe Google si lista personajelor. Ca iti dau si numele lor reale acolo.
Si esti asa interesata de The Vampire Diaries incat nici nu sti ca Elena si Katherine sunt jucate de aceeasi actrita (Nina Dobrev). Nu ai vazut ca arata la fel?
Iar Damon e jucat de Ian Somerhalder (cine nu a auzit de el) si Stefan de Paul Wesley.
Caroline e jucata de Candice Accola, iar Bonnie de Kat Graham.
Pe restul te las sa-i descoperi singura. Succes.

| Anonimity a răspuns:

Nu mai vrei sa stii, te constrang laughing

| anonim_4396 explică (pentru Anonimity):

Nu poti.........pt ca eu sunt deja un vampir laughing

| Anonimity a răspuns (pentru anonim_4396):

Am omis, sunt originar laughing

| anonim_4396 explică (pentru Anonimity):

Si eu ce crezi ca sunt? laughing
ca nu sunt fake laughing