| BOgdANewf a întrebat:

Heii TPU. Vreau sa ma uit la niște anime dar pe telefon. Cine îmi poate recomanda niște anime. Vreau și link. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Tokio Ghoul

| MasterGamer1995 a răspuns:

Incearca sa te uiti la The Walking Dead sau la Breaking Bad.
Daca tot esti cu anime-urile..Incearca Attack On Titan, Kobayashi's Dragon Maid, Re:Zero Youjo Senki, Sword Art Online, Code Geass.
Totusi, exista multe siteuri cum ar fi animeg ( deseneanime.ro ) *sper sa am voie sa pun linkuri*
Cei de acolo iti pot recomanda foarte multe anime-uri.

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Lolirock! (ok recunosc nu cred ca este anime pentru ca e facut in franta, dar oricum trebuie incercat)