| AndreeaS3409 a întrebat:

Heii! Va rog mult sa ma ajutati. Vreu sa ma uit la fifty shades of grey, dar nu stiu cum.Am dat pe Youtube si am accesat link ul si m-a dus pe un site,, webmediastream" si nu stiu cum sa imi fac cont ca sa ma uit va roog mult sa ma ajutati.Imi cer nr de card am inventat unul si il lua valid, dar nu merge sa imi faca cont.Va rooog mult sa ma aajutati sau daca aveti vreun cont in plus.

3 răspunsuri:
| Blastphemy a răspuns:

Îți dau link.

| daniixxl23 a răspuns:

Recomandarea mea este https://filme-online-subtitrate.com/ pentru ca nu are asa multe reclame. SI daca folosesti un plugib adblock nu are deloc!