| AnonimaAndra a întrebat:

Heiii TPU..imi puteti spune cand va aparea un nou film Twilight adica partea a 3-a din Breaking Dawn sau dacă a apărut, mai mult ca sigur, unde pot vedea filmul? Am căutat peste tot. Un link m-ar ajuta, mersiiiii

3 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

"Mai mult ca sigur " ce ar vrea sa insemne?

| AnonimaAndra explică (pentru Adrian_Mares_1972):

E o apozitie, am citit prin unele locuri ca a apărut, în unele locuri ca nu o sa mai apară partea a 3-a, pe o pagina de Facebook (posibil oficiala) a lui Robert Pattinson a anunțat ca apare anul ăsta, dar deja mi se pare ca a trecut prea mult timp de la ultimul film din serie

| Alinw1 a răspuns:

Hei! Nu o să se realizeze o continuare la momentul acesta și cred că nici în viitorul apropiat. Am citit recent o știre cum că s-ar realiza un mini serial.