| ionyy09 a întrebat:

Heiii TPU. Mi-as dori din tot sufletul sa-mi dati cateva idei. Am de facut un proiect la geografie: tema exemple de orase din intreaga lume(fizionomii urbane), la care trebuie sa facem un filmulet si trebuie sa ne filmam pe noi,( adica eu si colega cu care fac proiectul), sa regizam ceva, dar nu am nicio idee despre ce as putea sa fac. Sper ca avem pasionati de actorie si oamenii cu imaginatie, ca eu nu ma numar printre ei. Va multumesc!

1 răspuns:
| Sociopatul a răspuns:

Va dau un sfat, documentati-va inainte de toate despre subiect, familarizati-va cu el. Iar apoi incercati sa improvizati prefacandu-va ca ati lasat camera pornita din greseala. Bafta!