| diadiana2604 a întrebat:

Heiiii vreau si eu niste pareri. vreau sa ma uit la anime-ul tokyo ghoul am auzit ca e interesant poate sa-mi spuna si mie cineva cam despre ce e vorba si daca merita sa-l vizionez... multumesc anticipat!

1 răspuns:
| XDanonim a răspuns:

Daca ai cat de cat habar despre ce inseamna anime nu iti recomand, este doar o prostie, iti recomand manga tokyo ghoul(banda desenata dupa care a fost facut anime-ul), este mai complexa si mult mai bine realizata, dupa ce citesti manga poti sa te uiti si la anime ca sa faci diferenta