| cristyblue1999 a întrebat:

HeiTPU! Cred ca multi dintre voi urmariti serialul naruto, respectiv naruto siippuden. De curand am primit un HTC Sensation, dar nu am extraoptiune cu internet pe el si nu cred ca o sa-mi pun. Gandul meu e, ca in loc sa-mi pun internet sa ma uit la naruto, mai bine nu-mi stric banii pe extraoptiune si descarc episoadele cu subtitrare in romana. Eu am ajuns la episodul 140 din naruto siippuden si vreau sa mi le pun pe telefon de la 140 la 160. Imi puteti da si mie niste linkuri de download pentru aceste episoade ( subtitrare in romana )? Multumesc Anticipat... Nu zic,, FUNDA love struck! " pentru ca eu dau mereu funda raspunsului corect si bun.

Deci, sper ca stiti niste linkuri. Multumesc din nou big grin!

Răspuns Câştigător
| IoanieCriminalul a răspuns:

Ai nevoie de un mic program pentru a putea descarca toate episoadele direct subtitrate.Este un program cu care poti descarca orice video de pe orice site.Am sa-ti las un tutorial cum il poti folosi uite aici http://www.youtube.com/watch?v=5b7qT7psTOQ