| kubetttyy a întrebat:

Helllo! Am si eu o intrebare. Cine poate sa'mi dea un film S. F. in care pamantenii cuceresc alta planeta? Si daca puteti sa imi si ziceti cam despre ce e vorba. Mssss!

1 răspuns:
| Stefan89 a răspuns:

Si eu sunt un fan mare al SF-urilor dar,din cate am vazut,pamantenii nu reusesc niciodata sa preia controlul altei planete,in totalitate,mereu exista vreo civilizatie sau nu stiu ce animal sau virus care le da planurile peste cap si ii decimeaza ori ii forteaza sa plece! Te poti uita la Avatar,seria Alien,Misiune pe Marte, Rise of the Planets of the Apes, Planeta Maimutelor(toata seria) si multe altele