| Freeworld30 a întrebat:

Hello! ^_^ Am vazut anul trecut un film. Era vorba despre un grup de prieteni care stateau intr-un oras si intr-o seara se aduna la unul din ei acasa, si incep sa joace ceva joc. Nu mai tin minte exact filmul, dar era ceva de genul paranormal pentru ca ei traiau nu stiu cate vieti in paralel. Adica ceea ce se intampla in casa lor se mai intampla in alta casa in alt timp...un fel de deja vu..nu stiu sa fiu mai exacta de atat pentru ca nu mai tin minte filmul. Oare stie careva despre ce film este vorba? big grin

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

Jumanji e cu doi copii care joaca un joc de masa stil monopoly in care tot prinde viata, nu are legatura.

Nu am idee ce film e, dar pare interesant, daca afli numele spune-mi si mie... laughing

E vreunul din astea totusi: Primer(2004), Coherence(2013), Time Lapse(2014)?

3 răspunsuri:
| Tiopevuz a răspuns:

Jumanji oare?

| Freeworld30 explică (pentru Tiopevuz):

Nu e Jumanji.

| Freeworld30 explică (pentru TheRealFantasy):

E Coherence. big grin. Nu am mai tinut minte exact filmul ca sa il descriu cum trebuie.

| TheRealFantasy a răspuns (pentru Tiopevuz):

Jumanji e cu doi copii care joaca un joc de masa stil monopoly in care tot prinde viata, nu are legatura.

Nu am idee ce film e, dar pare interesant, daca afli numele spune-mi si mie... laughing

E vreunul din astea totusi: Primer(2004), Coherence(2013), Time Lapse(2014)?