| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

Hello! care stie pe ce site pot vedea the twilight saga breaking dawn part 1 in hd sau macar sa se vada bine. Sau daca nu a aparut inca in hd, poate stiti vreun site pe care va aparea in curand in hd. hai va rog help me!

Răspuns Câştigător
| robert35 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun am gasit niste ts la 720 se vede destul de bine daca vrei pot sa ati dau link dar nu aici mes robertcazacu35

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Uite aici:
http://www.filme-net.com/......film.html_
Inca nu il poti vedea in format HD, ci doar in format CAM. Trebuie sa mai astepti putin.

| justagirl1 a răspuns:

Hi .www.filme-net.com/2011/01/twilight-saga-breaking-dawn-part-1-film.html uita'te la serverul 3(pe teava)se vede ok.si nu se intrerupe.l'am vz si eu :)