| anonim_4396 a întrebat:

Hello, ce parere aveti despre The Human Centipede 1 sau 2. Daca l-ati vazut, cum vi s-a parut? Mie mi se pare terifianthee hee si as vrea sa-l vad pe tot

3 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Mie mi s-a parut scarbos si bolnavicios asa.

| PanaceuUniversal a răspuns:

Scarbos! Fara sens! Nimic terifiant! Mult mai lipsit de sens decat Saw!

https://heblogswhenhewantsto.files.wordpress.com/......fense1.png

| TheWingOne a răspuns:

Salut! Tocmai ce am vazut acest film (doar prima parte sa zic asa) si dupa parerea mea, este un film oribil. Prin un film oribil vreau sa zic ca este foarte scarbos si bolnav. Nu este un film horror, ci unul mai degraba bolnav (am mai zis ). Deci in concluzie, nu te uita la acest film, iti vei pierde timpul.