| AzulaHatake a întrebat:

Hello guys, vreau un serial de dragoste gen baiat bogat si fata saraca se indragostesc si trec prin multe etc. SA NU FIE COREEAN, multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îți recomand "La Gata"-Singura pe lume(tradusa de românașii noștri).E mexican.Eu am văzut serialul acum un an pe AcasaTv și pot sa iti spun ca e genial. Povestea este exact cum ai cerut:băiatul bogat se îndrăgostește de fata orfana săraca.Ți-aș povesti mai mult, dar nu vreau să-ți stric suspansul pe care îl vei avea când vei urmării serialul.

| AzulaHatake explică (pentru anonim_4396):

OMG mersi mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AzulaHatake):

Cu placere! Sper sa iti placa!