| Popa482 a întrebat:

Hello! Îmi puteți recomanda niște seriale care te țin în priză și îți stârnesc curiozitatea? Mi-a plăcut mult serialul Prison Break pentru inteligența lui Michael și relațiile sale cu cei din jur, însă Money Heist și Breaking Bad nu mi se par strălucite.

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Serialul Dexter ( 2006-2013)

| Sn4k3 a răspuns:

Peaky Blinders
Taboo
Luther
Blacklist
The Mentalist
Sherlock
Suits

| laSoledad a răspuns:

Mr Robot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Profiler: Psihologia crimei.
2.Criminal Minds.

| Jus7t a răspuns:

Deși am văzut un sezon și ceva nu pot să spun că am rămas impresionat cum au rămas alții, dar poți să încerci serialul Dark, poate îți place mult mai mult.
Noi oricum avem gusturi diferite pentru că...serialul meu preferat de până acum e BreaKING Bad laughing

| CdeMetal a răspuns:

Breaking Bad e foarte bun, dar actiunea e cam lenta si poate sa plictiseasca anumiti oameni, asta e.
Oricum, recomand Dark si Defending Jacob, la astea m-am uitat in ultimul timp.

| Bariel a răspuns:

Vagabond, e mai conspirationist, si se joaca cu sentimentele happy. Lie to me, The Witcher, Peaky Blinders

| roby223 a răspuns:

Banshe sau Nikita

| Alxblx a răspuns:

The Sopranos

| CapDeSfecla a răspuns:

Las Fierbintilaughing