| Cduncfujndf a întrebat:

Hello TPU! ( Dau fundă! ). Acum câțiva ani am văzut un film, serial, sau poate chiar un videoclip pe Youtube, nu mai îmi aduc aminte bine...Dar știu că era cu o fată deghizată în băiat și se dusese parcă într-o tabără de băieți, și unul din băieți descoperise și parcă s-a îndrăgostit de ea. Știe cineva cum se numește? Sau filme/videoclipuri pe tema asta?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sa fie asta filmul?
She's the Man (2006) https://www.imdb.com/title/tt0454945/?ref_=tt_sims_tt

| Cduncfujndf explică (pentru Simpatic):

Nu e ăsta, dar acum că am văzut trailerul o să mă uit și la ăsta. Mulțumesc

| Simpatic a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Cu placere.
Doar ala mi-a venit in minte.
In acest film Amanda Bynes e o draguta la propriu si figurat.

| Swae a răspuns:

Stiu un desen animat cu asa ceva.
Se numeste Mulan 1998.

| Cduncfujndf explică (pentru Swae):

Nu e Mulan.

| Simpatic a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Daca nu e mulan atunci e bulanwinking pe principiul nu e lamaie e ***
vezi daca e filmul de am scris mai sus, dar s-ar putea sa mai fi fost filme cu fete deghizate in baieti, mai stii ce gen era : comedie, horror caci mai stiu si un horror cu accente asemanatoare.