| anonim_4396 a întrebat:

Hey, a dat mai demult un film pe disney chanel era vorba despre un baiat care s-a lovit la cap in timpul unui meci de hockey si a murit si s-a reancarnat intr-o fata blonda tunsa scurt (cu parul pana la umeri) care era patinatoare si era la spital in coma. Cam asa ceva, stie cineva cum se numea si unde il pot vedea? pls

4 răspunsuri:
| Pisicutza_3550 a răspuns:

Gheta subtire

| ThePunisher a răspuns:

Filmul se numeste 'Ice Angel', a fost lansat in 2000. Aici gasesti mai multe detalii despre el: http://www.imdb.com/title/tt0211426/

Nu stiu unde ai putea sa-l vezi. Incearca sa il downloadezi de pe un tracker, eu asa fac de cate ori vreau sa vad un film.

| ganditorul a răspuns:

Stiu despre ce film vorbesti da nu mai tin minte numelebig grin

| DeniiiiRawr a răspuns:

Stiu si eu filmul, insa nu sunt sigura cum se numea.