| Babygirl90 a întrebat:

HEy all! M-ar interesa o telenovela, nu foarte recenta, mai veche >putin In mare e vorba in ea despre niste tineri, liceeni(cu uniforma rosielaughing) si un profesor. Profu' respectiv venea la scoala cu motorultongue si acesta ajunge sa se iubeasca si sa fie impreuna cu o eleva. MAi multe detalii nu imi aduc aminte dar stiu ca era foarte in voga pe vremuri telenovela. Cine isi aminteste cum ii spune please help! dau funda!

1 răspuns:
| strengaritzza a răspuns:

Locura De Amor. Nu? Cu profesorul care se indragosteste de eleva aia. Vreau funda!