| Alexandra_Bucur_2000_sz6G a întrebat:

Hey.Am o nelămurire.De ce Disney Channel nu continuă unele seriale chiar dacă au continuare? Bine poate din cauza audienței, ceea ce nu cred.Sunt cam trei seriale fără continuare; Monstroville-doar 10 epistoale în loc de 20, Wolf Blood-2 sezoane în loc de 3 (chiar 4) şi Totul pentru Dans-ultimele 4 sau 5 episoade lipsă.De ce?

Răspuns Câştigător
| AndreiPlays a răspuns:

Din cate stiu...Asa este normal.Trebuie sa fie traduse in romana, ceea ce este foarte greu.Ca exemplu
CN (CARTOON NETWORK)
Lego Ninjago
-A fost al patrulea sezon lansat in 2015 noiembrie si la noi a aparut in 2016 februarie

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Sa stii ca dureaza sa dublezi un serial!

| AndreiPlays a răspuns (pentru Clorox):

Ca bonus, Wolf Blood nu a mai avut succes in Romania si a fost scos

| Clorox a răspuns (pentru AndreiPlays):

Pacat de el, mi-a placut foarte mult!