| countingstars a întrebat:

Hey! Am vazut acum cativa ani un film interesant si nu mai stiu cum se numeste. Era vorba despre un cuplu care a murit. Barbatul s-a dus in rai, dar sotia sa s-a dus in iad. El face tot posibilul ca sa o ia pe sotia lui din iad si sa o aduca in rai. Aveau si doi copii, dar nu imi mai amintesc ce s-a intamplat cu ei. Era si o faza in care barbatul a intrat intr-un tablou cu flori. Este mai degraba un film de groaza, dar are un final fericit. Dau funda pentru cel care imi spune numele filmului. :-)

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

Si eu am vazut un film interesant de tipul astuia, dar nu e de groaza, e fantastic si romantic, cu Robin Williams.
What Dreams May Come
http://www.imdb.com/title/tt0120889/