| AnaMaria12 a întrebat:

Hey asera la romanii au talent a venit baletul Edi Stancu si au dasat pe o melodie misto cum se cheama daca si cine o canta daca stiti.Metionez ca este prima melodie pe care au inceput sa daseze. FUNDA mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| oanaaa16 a răspuns:

Hei! happy APi prima a fost Gustavo Lima- Balada boa.:*:* Daca nu e asta sa imi spui happy

| gabitzuuu11 a răspuns:

Zi-mi versurile si iti spun ca nu mai stiu melodiile zi cateva cuvinte

| Adelinaa18 a răspuns:

João Lucas e Marcelo - Tchu Tcha Tcha

| YoLillyYo a răspuns:

Paii a fost Chu Cha Chaa:X http://www.youtube.com/watch?v=7NOWQ4tjiNI si Ai se eu te pego si Danza Kuduro