| CrissTina16 a întrebat:

Hey! Asi vrea sa stiu parerea celor care s-au uitat la filmul Jocurile Foamei. Ce parere aveti? Merita vazut? Mentionez ca am 14 ani

Răspuns Câştigător
| madalinfindrihan a răspuns:

Jocurile foamei(The hunger games) E bestial ce-l mai mult mi-a placut prima parte (2012) a fost cea mai buna parte apoi 2013 apoi part1 2014 si anul acesta pe 20 noiembrie apare part 2. E super il iubesc :* Bafta > Funda?

9 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Daca ai 14 ani ce?

| CrissTina16 explică (pentru DeathIncarnate):

Am zis doar. nu sunt prea fana filmelor horrorwinking

| Peridava a răspuns:

Mie mi s-a parut cam dur. Am vazut inceputul si am renuntat. Si am mai mult de 14 ani happy

| CristinaSNC a răspuns:

Clar meriita! sa vezi ambele parti! E un film exeptional! Ce conteaza varsta?!

| KNz9898 a răspuns:

Daa normal e multa actiune si e
misto!

| Mari8804 a răspuns:

Este un film S.F pentru adolescenti. M-am uitat si mi-a placut. Are o poveste interesanta si multa actiune/drama. Deci da, il recomand. Vizionare placuta happy

| Marrriaa a răspuns:

Asi?straight face Merita, uita-te. Eu nu l-am vazut.laughing)

| Dumitrumarian a răspuns:

Buna si eu am 14 ani si merita vazut parerea mea

| Lawr a răspuns:

Parerea mea e ca filmul este unul foarte reusit. Multe momente dramatice, multa actiune etc. Este un film care,, te tine pe ghimpi". Merita vazut 100%!