| Ionik98 a întrebat:

Hey! Caut numele unui serial (sau un film in mai multe parti) care s-a difuzat acum cativa ani (cred ca mai mult de 8) pe TVR. Nu sunt sigura, dar cred ca e vorba de TVR2. Nu imi aduc aminte prea multe, dar sper ca ce mai tin minte sa va fie de folos in a ma ajuta big grin. Deci: nu imi amintesc nimic despre personajele 'umane' decat ca locuiau intr-o casa, undeva pe langa o padure in care parea a fi mereu toamna. Personajele fantastice earu un fel de jucarii ciudate care aduceau cu animalele si aveau viata. Imi amintesc ca printre ele erau un urs, un tigru si cred ca si un dragon. Ei se puteau transforma in animale cu mult mai mari, iar cineva dorea sa ii distruga. Amintirile mele sunt cam in ceata pentru ca eram mica cand urmaream filmul si nu stiu exact ce se intampla. De aceea vreau sa-l si revad, de altfel. Aveti vreo idee despre ce film ar putea fi vorba?

2 răspunsuri:
| Danasilvia a răspuns:

E cumva thundercats? Daca nu iti mai amintesti cum era grafica desenelor (adica era gen anime?)

| Ionik98 explică (pentru Danasilvia):

Nu era desen animat. Era un film.