| anonim_4396 a întrebat:

Hey, ce parere aveti despre cartea Twilight Soulmates(cartea5, cu fiica lui bells si a lui edward)? Mie imi pare ca n-a fost scrisa de stephen meyer. Voi stiti ceva, avea vreo 42 de pag, sau ce am prins eu?

Răspuns Câştigător
| andreea_8478 a răspuns:

Twilight Soulmates nu a fost scrisa de Stephenie Meyer, nici macar nu este o carte. Este un fanfic, o poveste imaginata si scrisa de fani.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Pararea mea este ca voi copii din ziua de azi nici ce sa cititi nu stiti,daca ai chef de citit citeste-i pe toti clasicii si pe romanii nostri:camil petrescu,mircea eliade,liviu rebreanu etc anticii :platon,socrate, aristotel, ceea ce citesti tu este sf de 2 lei, nu asa capeti cultura!