| katherine_2874 a întrebat:

Hey! Ce seriale cu adolescenti imi recomandati? Inafara de : Gossip girl, One tree hill, The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, 90210, 10 Things I Hate About You, The O. C., The Secret Life Of The American Teenager...Pe astea le-am vazut tongue

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kiteen a răspuns:

Hellcats
Skins
Switched at Birth
Misfits
Make it or break it

| Girlll a răspuns:

Hellcats
Victorious
Mesaje de dincolo
Ingerul Intunecat
True Blood
Ncis
HEROES

funda?

Răspuns utilizator avertizat
| andr33hk a răspuns:

Iti recomand serialul Skins! happy

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Lily_7133 a răspuns:

Victorious, Supernatural...

| bibi02 a răspuns:

Pai.eu ma uit si la 'Everybody Hates Chriss' doar ca este in engleza.si nu este traducere la el.Am mai vazut si 'Chuck' si 'Smallville' si sunt destul de faine`.big grin