| Voluntar a întrebat:

Hey, cine a vazut filmul "The Chronicles of Narnia" (Cronicile din Narnia)? Cum vi s-a parut? Ce parere aveti despre actori si despre film?

4 răspunsuri:
| BuFurnica a răspuns:

Garantat, e un film grozav! actorii frumosi, normal, si talentati, un film puternic. Merita sa fie vazut! scuze pentru raspuns

| Voluntar explică (pentru BuFurnica):

Scuze? De ce?

| BuFurnica a răspuns (pentru Voluntar):

E o aventura draguta si frumoasa, dar no...e mai mult pentru copii, stii depinde si de varsta pe care o ai.

| Voluntar explică (pentru BuFurnica):

Dap... Eu am aproape 14 si l-am vazut cand am facut 13... big grinlaughing