| ioanamihalache a întrebat:

Hey.Cine se uita la serialul fii tare Scooby doo? Cum vi se pare? Prietenii îmi zic că e de copii mici, dar eu am 11 ani.

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Daca te uiti la desene nu inseamna ca esti copil, am 19 ani, si ma mai uit si eu, cu acele desene am crescut! Nu e o rusine sa te uiti la desene!winking

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai e normal sa te uiti la varsta asta la desene, esti inca mica. Eu si acum mai uit cateodata la desene si am 16 ani laughing.

| Akihito a răspuns:

Eu am 18 ani si inca ma uit la desene, in mare parte doar la desene happy, am trecut peste faza cu ce zice lumea, mie imi plac si ma distreaza, e tot ceea ce conteaza.