| LanaDelRayFan a întrebat:

Hey! De ce nu mai am programul ID(Investigation Discovery)? Si mai este Deadly Women pe acest program? Funda-cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca esti abonat la RDS, atunci e normal sa nu l mai ai pentru ca multe programe au scos din grila printre care si ID

| LanaDelRayFan explică (pentru mona):

Dar este un sezon nou?

| mona a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Cred ca da

6 răspunsuri:
| RΔϟVAη a răspuns:

Si eu sunt un fan ID si History... Da Deadly Women(Femei ucigase) se difuzeaza la ora 22-23 cam asa... Si mie imi mai plac UFO Hunter`s, Ghost Lab, Intalniri Paranormale. Funda?happy

| LanaDelRayFan explică (pentru RΔϟVAη):

Imi pare rau, Razvaneel....Chiar as fi vrut sa-ti dau funda(si monei), dar ea a fost mai rapida. Dar mai este un sezon nou?

| RΔϟVAη a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Nu-i nimic. Am vazut episoade noi si cred ca este un sezon nou happy

| alexTT a răspuns:

De chichi!