| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Era un film horror, care avea 2 parti.Prima parte era cu 3 baieti care au plecat in vacanta si s`au cazat la un motel, unde i`a ademenit 3 fete care lucrau intr-o banda, in care cumparai oameni ca sa-i ucizi...Si a 2 a parte, erau 3 fete, care aceeasi poveste...CUm se numea filmul?

Răspuns Câştigător
| kiketa a răspuns:

Hostel 2005happy

3 răspunsuri:
| NiallsFutureWife a răspuns:

Stiu si eu un film asemanator.nu stiu sigur daca este ala.doar zic si eu

Incearca si tu,, Stiu Ce Ai Facut Asta Vara".sau daca nu e asta.macar uita-te la el

E super!

| florialina a răspuns (pentru NiallsFutureWife):

Am vazut filmul "Stiu ce ai facut asta vara"...nu este acestasad

| florialina a răspuns (pentru florialina):

Hostel da, mersi mult big grin