| Chirila_Robert_1984 a întrebat:

Hey! Este un film făcut în Iași mai de mult, ceva comedie si acțiune.Stie cineva cum se numește sau unde îl găsesc?

Răspuns Câştigător
| bogo93 a răspuns:

Salut, Za drim cred ca se numește.

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Marinela de la P4?
Daca nu ne zici cu ce este nu avem de unde sa stim ce film a fost filmat chiar in Iasi, poate sunt mai multe.

| Chirila_Robert_1984 explică (pentru Simpatic):

Nu e ăsta. Eu în film cu niște băieți care se urmeresc cu niște motociclete și cu mașini, un fel de gangsteri. Este și o secventa în care unul dintre ei ii da teapa la taximetrist în copou

| Chirila_Robert_1984 explică (pentru Simpatic):

Nu e asta. Îmi aduc aminte de o secventa în care unu ii da teapa la un taximetrist în copou

| Raven a răspuns:

Românesc? Golani (2017) e filmat în Iași.
https://www.youtube.com/watch?v=Efy59S96wE8

| Chirila_Robert_1984 explică (pentru Raven):

Nu e asta, e mai vechi undeva la 2007

| Raven a răspuns (pentru Chirila_Robert_1984):

Dar e românesc?

| Chirila_Robert_1984 explică (pentru Raven):

Da

| Raven a răspuns:

Nu ies așa multe filme românești într-un an, nu suntem în America, aici sunt toate filmele apărute din 2001 până în prezent, caută-l
http://www.cinemagia.ro/liste/filme-romanesti-2001-2020-8807/

| Chirila_Robert_1984 explică (pentru Raven):

E un film mai puțin cunoscut, nu cred ca a fost difuzat prin cinematograf

| bogo93 a răspuns:

Za drim se numește