| AnnyKllau a întrebat:

Hey! imi puteti da o lista de filme pentru adolescenti sau seriale gen pretty little liars, gossip girl, fundahappy

Răspuns Câştigător
| hailei2007 a răspuns:

Seriale: 90210, gossip girls, vampire diaries, veronica mars, the oc, gilmore girls, pretty little liars, one tree hill, the secret life of the american teenager, greek, glee, rebelde way, 7th heaven, hellcats

2 răspunsuri:
| Loloz a răspuns:

Seriale : teen wolf (e foarte fain si foarte nou), the vampire diares, 10 things i hate about you(este si serial si film dar personajele sunt total diferite ) si filme este aici o lista lunga si dupa ani :> http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_teen_films

| traceurpkvictor a răspuns:

1. "Dexter"; 2. "Heroes"; 3. "Criminal minds"; 4. "Lie to me"; 5. "Modern family"; 6. "Desperate housviwes"; 7. "Eastwick"; 8. "Flash forward"; 9. "Fringe"; 10. "The mentalist"; 11. "Parks and recreatoin"; 12. "Bones"; 13. "NCIS"; 14. "NCIS Los Angeles"; 15. "House M.D."; 16. "CSI"; 17. "CSI Miami"; 18. "CSI New York"; 19. "Numb3rs"; 20. "Prison Break"; 21. "Queer as Folk" (interzis minorilor); 22. "Dead Like Me"; 23. "Cold case"; 24. "Nip Tuck"; 25. "Hotel Babylon"; 26. "Private Practice"; 27. "Weeds"; 28. "Surviving suburbia"; 29. "Damages"; 30. "Cashmere Mafia"; 31. "The 4400"; 32. "The lost room"; 33. "Without A Trace"; 34. "Love Monkey"; 35. "Two And A Half Men", 36. "Breaking Bad"; 37. "Nurse Jackie"; 38. "The 4400"; 39. "The lost room"; 40. "Grey`s anatomy"; 41. "Royal Pains". SARI peste ce ai vazut sunt seriale