| tonic11 a întrebat:

Hey, imi spuneti si mie va rog niste filme tari horror cu fantome, demoni, etc.
Mentionez ca nu vreau sa-mi sugerati filmele:The exorcist si Paranormal activity.

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1.Papusa ChucHi-1, 2,3, 4
2.Masacrul din Texas
3.Halloween 1,2
4.One missing call
5.Haute tension
6.The exorcist
7.Cabin Fever
8.House of wax
9.The fly
11.The grudge-1, 2,3
12.Dead silince
13.Scream
14.Saw-1,2,3,4,5,6
15.Supernatural
16.True blood
17.The Vampire Diares
18.Aliens
19.The X files
20.I am legend
21.Twind peacks
22.The others
23.Craziers
24.Shutter
25.Final Destination
26.The birds
27. Orphan
28.Predator
29.The mummy
30. Mirrors
31.Hannibal rising
32.The children
33. Dracula
34. Wind chill
35.The wolfman
36.Fringe
37.May
38.The fourth kid
39.Deadgirl
40.Blood tiels
Uite aici un site cu mai multe filme de groaza:
http://www.cinemagia.ro/filme-horror/

| Nameツ a răspuns:

The vampire diaries-serial-2 sezoane, fiecare cu cite 22 episoade-astazi in premiera a fost sezonul 3 primul episod...eu una m-am indragostit de acest serial.astept cu nerbdare urmatorul episod...

| biancaalexe a răspuns:

Drag me to hell, Aliens, Jennifer's body, Tric 'r' Treat, Dead silence etc.

| blackangel95 a răspuns:

Abominable (abominabilul)...este cel mai tare film de groza este cu o creatura care mananca oameni e super de horror pe mine filmul asta ma speriat cel mai tare din cate am vazut.