| g3c3piciu3 a întrebat:

Hey! mai de mult am vazut un film cu copii nu stiu ce gen era stiu ca m-am uitat tarziu la el era pe pro tv...in film erau vreo 3-4 prieteni (mai multi sau mai putini) si unu mai mare cred ca ii provoca sau ii obliga ca manance viermi...il obliga doar pe un copil mai mic parca si dupa era alergat prin padure de ala mai mare si il forta sa manance mai multi viermi..la mai vazut careva? daca da spuneti-mi si mie cum se numea happy maybe dau funda!?!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

How to Eat Fried Worms (2006)
https://www.cinemagia.ro/......iti-18830/

O prostie de film!

| g3c3piciu3 explică (pentru floresdemayo):

Baaai...nu ai idee cat am cautat filmul asta iti multumesc frumos happy happy happy #meritifunda

1 răspuns: