| JajaAliensHere a întrebat:

Hey! O intrebare pentru fanii serialelor coreene. Ce drame asemantoare cu Lie to me si Love rain mai stiti? Si pe ce site-uri obisnuiti sa le urmariti? Eu obisnuiam sa ma uit pe dramacrazy.net, dar din moment ce s-a desfiintat, mi-a mai ramas doar viki.com pe care nu pot vedea orice serial. sad

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Sa vedeeem: Ataaat de multe alegeri. Neaparat inainte sa mori: king 2 hearts, secret garden, playful kiss, heartstrings, my girlfriend is a gumiho. Eu le vad pe viki, folosesc un program pentru a avea ip de america.

12 răspunsuri:
| raluka66 a răspuns:

May queen, You are beautiful, playful kiss. Oricum e un site pe care le gasesti. gooddrama.net
Sper ca am ajutat happy Funda?

| AlinaCurca a răspuns (pentru Andeuta):

Si goong si my princess. Si neaparat, chiar daca nu sunt coreene, trebuie sa vezi it started with a kiss and it started with a kiss 2. Neaparat. Si hana yori dango.

| AlinaCurca a răspuns (pentru AlinaCurca):

Si da, gooddrama.net este un site bun.

| JajaAliensHere explică (pentru AlinaCurca):

Merci mult happy din hana yori dango am vazut deja cateva episoade. Am inteles ca e varianta originala de la serialul coreean Boys before flowers.
Cred ca o sa ma uit la It started with a kiss sau King 2 hearts big grin caut ceva nou, pentru ca pe celelalte le stiu. xD

| JajaAliensHere explică (pentru AlinaCurca):

Apropo, esti si fana k-pop? ^^

| AlinaCurca a răspuns (pentru JajaAliensHere):

Da, e varianta de la Boys, Si It started e varianta de la playful. Insa e geniaal.
Ok, mai nou. Am vazut o drama istorica cu Lee Seung Gi, pe care il ador, http://asianwiki.com/Gu_Family_Book, si o drama pe care nu am terminat-o dar pare foarte faina http://asianwiki.com/I_Can_Hear_Your_Voice. Dar ce sa iti spun, nu se mai fac drame cum se faceau. :))

| AlinaCurca a răspuns (pentru JajaAliensHere):

Sunt fana orice e cu K- laughing. Ii ador pe toti. Vreau sa imi aduca mos craciun un coreean.

| JajaAliensHere explică (pentru AlinaCurca):

Stiu cum e laughing Si eu sunt la fel... Pana acum 2 ani aveam o obsesie pentru anime-uri sau pentru manga, iar acum sunt cu dramele coreene si k-pop laughing

| AlinaCurca a răspuns (pentru JajaAliensHere):

La mine e cam invers, pentru ca am vazut o tona de drame...nu stiu ce as mai putea sa mai vad. Daaaar, din toamna se anunta o drama cu un cast interesant. Daca vrei, ma gasesti pe mess: cg.alina

| JajaAliensHere explică (pentru AlinaCurca):

Sigur big grin ti-am dat add. Eu sunt kpop_sunny

| Andeuta a răspuns:

Sa vedem...
Heartstrings
I need romance
shining inheritance
Personal taste
Devil beside you
I miss you
Playful Kiss
Secret Angel
Color of woman
Boys over flowers
Cand le termini de vazut sa imi spui fiindca lista e foarte lunga si nu pot sa mai scriu acum. Eu le vad pe viki.com, dar si pe Blogul lui Aniola