| Mary012 a întrebat:

Hey salut tuturor! Stie cineva serialul The Fosters? Am vazut toate episoadele pana la sezonul 4 episodul 10.De acolo nu mai gasesc nimic. Este in desfasurare? Nu este terminat dar urmeaza sa se posteze nu? Cine vrea sa discutam despre serial sa imi scrie aici.

Răspuns Câştigător
| nrr a răspuns:

Urmatoarele episoade vor aparea in 2017. vezi aici: http://www.imdb.com/title/tt2262532/episodes?season=4&ref_=tt_eps_sn_4

| Mary012 explică (pentru nrr):

Vrei sa discutam? Ai Facebook, skype?

3 răspunsuri:
| deea3507 a răspuns:

Da, cand eram mic pe cartoon network

| Mary012 explică (pentru deea3507):

Ma refeream la un serial in limba engleza bazat pe teme LGBT.