| darkhellangel666 a întrebat:

Hey! Stie cineva cand apare volumul 3, "Tacere", din seria "Hush, hush", de Becca Fitzpatrick? Dar volumul 9 din "Casa Noptii" de PC Cast si Kristin Cast? Si inca doua intrrebari: filmul dupa primul volum si volumul 2 a "Cele 50 de vicii ale domnului Grey", de L.E. James, cand apar? Multumesc!

3 răspunsuri:
| ArinaWolf a răspuns:

Al treilea volum e posibil sa apara mai tarziu la noi pentru ca abia a aparut al doilea asa ca mai ai de asteptat (la hush, hush ma refer)

| darkhellangel666 explică (pentru ArinaWolf):

Multumesc

| ArinaWolf a răspuns (pentru darkhellangel666):

Cu placere