| anonim_4396 a întrebat:

Hey... stiti cumva daca a aparut partea a 3-a Tres Metros Sobre El Cielo? Si cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Nu exista, sunt multe zvonuri legate de partea a3a dar nu e nimic oficial

2 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Tres metros sobre el cielo si Tengo ganas de ti, nu este partea a3a

| anonim_4396 explică (pentru InVisible99):

Nu? am tot citit pe net despre asta si multa lumea zicea ca va fi si partea a 3-a. Primele doua parti le-am vazut.

| InVisible99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista, sunt multe zvonuri legate de partea a3a dar nu e nimic oficial