| Suzy112 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Anii trecuti a aparut un film dupa o carte in engleza, si nu imi pot aduce aminte denumirea filmului, caut si nu gasesc nimic. Ceea ce tin minte este ca se povesteste despre o fata care a avut un accident de masina, si din acem moment sufletul ei a inceput sa vada tot in timp ce ea insasi era inconstienta la spital.
Sincer, acesta este singurul moment pe care mi-l aduc aminte, si stiu ca asta era la inceputul filmului.
Va rog mult spuneti-mi denumirea.

Răspuns Câştigător
| nothinginteresting a răspuns:

Ar putea fi If I Stay