| MKKuky a întrebat:

am o mare problema. Am terminat The Vampire Diaries si nu mai stiu la ce sa ma uit. Vreau seriale asemanatoare, dragoste imbinata cu drama si thriller. Nu vreau seriale politiste sau comedie. Va rog nu faceti liste, sau macat daca faceti scrieti si o mica descriere a serialului.
P.S.: Am vazut Pretty Little Liars. Si The Lying Game.
Merci anticipat happy!

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Gossip Girl e despre copii de bani gata si vietile lor..Intrigi,picanterii...foarte bun serialul happy
Anatomia lui Grey-serial despre doctori, unde este prezentata viata a5 stagiari care vor sa ajunga chirurgi.
True Blood e tot cu vampiri, dar mai batrani(cam pe la 30 dar care nu arata ca Damon laughing )

| AndreiGabi a răspuns:

Pai...am vazut o gramada de prostii.
In genul la the vampire diaries... teen wolf (cu varcolaci plus o poveste de iubire pe acolo), the secret circle(cu vrajitoare), true blood (cu vampiri si...toate orataniile din povestile de groaza,chiar si zane),buffy the vampire slayer,poti incerca si the crow: stairway to heaven.
Iti spun si cateva diferite genul ala,dar care mi-au placut : breaking bad,prison break,dexter,american horror story,heroes,supernatural(demoni, vampiri, etc...dar nu prea este prezenta povestea de dragoste, totusi mie mi-a placut mai mult decat primele).
Orice ai alege, vizionare placuta happy! Numai bine! wave

| tenshi261 a răspuns:

Incearca True Blood. Mie mi s-a parut superwinking

| LarisaOana a răspuns:

Inceraca Gossip Girl :*

| Borsko a răspuns:

Psych. atat am avut de zis

| Iubareatzãã a răspuns:

Uita'te la Preason Break e supeeeeerb are 3 sezoane dar e de nota 10! Are si nota foartee foarte mare pe imdb happy

| MeAlex a răspuns:

True blood

| YrinaBubulina a răspuns:

Gossip Girl, True Blood, The Mentalist si Neveste Disperateewinking

| ADYTZA_2094 a răspuns:

Gossip girl e super n-am ce sa-i reprosez ai vreo 6 sezoane de vazut

| fknbad a răspuns:

90210: The Next Generation- e interesant
gossip girl
beauty and the beast
secret circle
teen wolf
doctor who -sezoanele mai noi
Awkward -e dragut
Sper ca te-am ajutat!
Vizionare placuta!

| lovefireworks a răspuns:

Gossip girl, True blood

| Liaa29 a răspuns:

Buna!
Eu ma uit la 90210 si Gossip Girl (in afara de The Vampire Diaries si Pretty Little Liars)
Sunt despre adolescenti, dragoste...
Mai sunt si True Blood (cu vampiri)si Supernatural (cu vanatori de fantome, vampiri...)