| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ce e cu episodul 34 din Ed, Edd, n Eddy episodul 34? laughing) Stati asa sa incep cu inceputul big grin:

Deci, am intrat pe net, pe vlogul unuia, si nu stiu cum a ajuns vorba, de a zis unul la comentarii, ceva de episodul 34 din Ed, Edd n Eddy. Scria ceva de genu: "Ed, Edd n Eddy Episode 34 (Aka the LOST episode) E ceva ca toate personajele erau spirite controlate de altcineva, si am auzit ca a fost dat la tv o SINGURA data in 2003, mai mult nu stiu, decat doar ca e foarte ciudat." laughing Nu sunt un fan Ed, Edd n Eddy, deabi reusesc sa scriu numele asta laughing))) Numa ca, vad ca e ceva misterios si dubios cu episodul acela laughing. Si no... Imi place misterul laughing. Daca aveti ceva informatii, va rog big grin Multumesc anticipat happy. Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| HeavensCalling a răspuns:

Episodul 34 a fost sters definitiv si nu il vei mai putea gasi pe internet. Asa e, a fost difuzat doar o singura data prin 2003, dar a fost sters. A fost descarcat de cateva persoane dupa, insa majoritatea se spune ca au innebunit. Nu prea cred chestia asta, dar in fine. Am citit ca un baiat are episodul complet in calculator, dar nu vrea sa'l publice pentru a nu avea probleme cu autoritatile. Oricum, episodul in sine are o calitate extrem de proasta, iar secventele sunt sangeroase. Personajele vorbeau pe un anumit ton sexual deranjant, iar la un moment dat apar niste imagini demne de un film horror. Sonorul este la fel de prost, nereusind sa intelegi mare lucru. Episodul a fost lansat cu o saptamana mai devreme, dimineata, pe la ora 5 parca, desi trebuia sa se difuzeze primul, deoarece creatorul era bolnav si nu putea sa lucreze la episod. Parintii au trimis reclamatii la CN pentru difuzarea unui astfel de episod deranjant, fiind sters prin urmare. Abia in 2008 CN a declarat ca a existat acel episod.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau cel putin, sa imi spuneti ce credeti despre el happy. Orice legat de el e bun venit big grin!

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Http://youtu.be/okZRbCKJJwk nu stiu daca o sa te ajute dar asta am gasit cu numele ''the LOST episode'' sincer as fi vrut sa te ajut mai mult dar asta e tot ce am gasit :)

| anonim_4396 explică (pentru PanteraNeagra1999):

Dap big grin Merci... happy Tot nu stiu daca s-a intamplat asta intentionat, sau doar daca a vrut sa ne aminteasca de episodul 1... laughing Ma rog, las-o balta big grin. Mersi happy.