| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o rugaminte. Imi puteti spune si mie cum se numesc cele doua filme ale serialului "death note"?(intrebare pentru iubitorii de anime)

Răspuns Câştigător
| bloodyhell a răspuns:

Desu noto si desu noto:the last name

| BloodyDagger a răspuns (pentru bloodyhell):

Multumesc frumos.

7 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Cele două filme ale serialului? laughing

| BloodyDagger a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Poate ca m-am exprimat gresit, dar cred ca nu e chiar atat de greu de inteles. corect? asa ca raspunde cu "stiu" sau "nu stiu"! daca nu intentionezi sa raspunzi asa, te rog sa nu te mai obosesti sa scrii. vroiam sa spun ca exista doua filme care s-au facut cu aceeasi poveste a serialului (aceleasi personaje).

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru BloodyDagger):

Nu m-am obosit să răspund, pentru că practic, nu depun un efort. În cazul ăsta, să răspund mi-a luat mai puţin de un minut şi câteva apăsări pe tastatură.

| BloodyDagger a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Deci "practic" si acum ai depus efortlaughing laughing Sincer, nu impresionezi pe nimeni cu raspunsurile tale inteligente, asa ca las-o balta.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru BloodyDagger):

Nici nu am intenţia să impresionez pe cineva.

| BloodyDagger a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Ma bucur pentru tine laughing)