| IoanaCristinica a întrebat:

Hey TPU... am vazut un film mai demult si nu imi aduc aminte cum se numea. era vorba despre doi indragostiti iar ea era insarcinata si era doctorita. este trimisa de seful spitalului intr-un loc izolat ca sa trateze oameni de acolo de diferite boli. ea moare si ii trimite sotului ei tot felul de semne ca el sa realizeze ca ea a murit si sa se duca sa gaseasca copilul si sa il ia de acolo. ma puteti ajuta sa imi spuneti numele filmului dacail stiti?

Răspuns Câştigător
| Crisboss1234 a răspuns:

Eu am gasit linkul: http://www.topvideohd.com/......nline.html

1 răspuns:
| Nick95 a răspuns:

Dragonfly – Misterul Libelulei 2002
Nu am pus un link deoarece n-am găsit... Va trebui sa cauți singura!