| RaisaRamona a întrebat:

Caut un desen care era televizat pe Cartoon Network acum mult mult mult mult mult timp, acum cam 13-14 ani sau chiar mai bine. Actiunea se desfasura cu mii de ani in urma si era un personaj numit Adam, cred ca era si Eva, care se lupta cu un demon/monstru/schelete.

4 răspunsuri:
| DaCumSaNu a răspuns:

Mai multe detalii?

| RaisaRamona explică (pentru DaCumSaNu):

Nu-mi amintesc foarte bine de el. Eram doar un copilas atunci.

| 4StarLight a răspuns:

Te referi la Cartea Cărților, când ai zis că se luptau cu schelete m-am gâbdit la el pentru că acțiunea se petrece în Egipt

| RaisaRamona explică (pentru 4StarLight):

Nu e asta. Desenul parea mai de actiune, nu educational.