| Erzaa a întrebat:

Ce se va intampla mai departe in Suleyman Magnificul? Sunt pe la ep 54. Pe Mustafa o sa-l omoare Suleyman? tot ce stiu mai departe este ca Hurrem va deveni sultana mama, Mustafa va face un copil cu o cadana pe care il va chema Suleyman, dar va muri. Voi ce mai stiti?

Răspuns Câştigător
| MagiicGirlI a răspuns:

Mustafa nu va muri acum il va omora suleiman mai tarziu ca incearca sa-i omoare copii lui hurrem, sultana mama va muri si hurrem va deveni sefa haremului daye va muri si ea pe bali bai il va trimite in exil si va intra din nou in film prin ep 84 va muri si ibrahim ca il omora suleiman se va intampla foarte multe big grin