| Dianne_9377 a întrebat:

Hey TPU!
Cine credeti ca va castiga finala Next Top Model? Argumentati!
Eu cred ca Emma!

Răspuns Câştigător
| Alexandraemy71 a răspuns:

La fel cred si eu pentru. ca Emma s-a descurcat aproape cel mai bine din toate fetele. Pozele au iesit foarte bune si toata lumea era multumita de ea chiar daca se purta mai copilaros(era si normal pentru. ca era cea mai mica).Dar cred ca stii proverbul,, Buturuga mica rastoarna carul mare.//.Asa s-a intamplat intr-un fel si la Next Top Model! Dar nu stim cine e castigatorul pana nu vedem finala ...se poate ca situatia sa se schimbe si sa fie mult mai buna Madalina. Parerea mea este ca ar trebui ca cea mai buna sa castige! Fundita? asta doar daca vrei :*

17 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Eu cred ca Madalina. Pentru ca e favorizata de Catalin. De fiecare data o punea sa pozeze goala ca, pozele ei sa iasa mai bune.

| mefree2fly a răspuns:

Emma o sa castige, sunt sigura de asta.Deoarece este cea mai mica(castigatoarei i se va face un contract de 4 ani)si ea are mai multe sansehappy Madalina este ''batrana'' pentru modeling.Modele ies in ''pensie'' in jur de 30 de ani.si atunci, din cauza varstei, Madalina va fi eliminatahappy

| Butterfly928 a răspuns:

Si eu tot emma si desi nu imi place de ea. Madalina nu are cum pentru ca are silicoane si e cam batrana pentru o cariera de model. Daca ea ar fi model cariera ei s-ar sfarsi cam pe la 30-34 de ani. Emma e tanara arata bine are talent deci e perfecta ca Next top modelwinking

| Iiiiioana a răspuns:

Emma pentru ca este tanara si are toata viata inainte si madalina e tanara dar neh
ema e mai dulcica si are o fata mai draguta
s-a descurcat cel mai bine dintre toate
stie cum sa atraga atentia asupra ei big grin

| Madi_8495 a răspuns:

Hey!
Emma.Pentru ca ea e mai tanara si cred ca o pot invata mult mai multe; plus pana ce va ajunge la 25 de ani va fi un model cunoscuthappy. Parerea mea.(iar eu nu o suport pe Madalina)big grin

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Madalina

| xt9000 a răspuns:

Da.e singura care e frumoasa

| Dianne_9377 explică:

Emma a castigat!love struck

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Probabil Emma pentru ca se vede clar ca e favorita lui Catalin.Ea fie s-a ingrasat, fie s-a luat la bataie cu Lucia, fie ca a mai facut nu stiu cate a fost favorita si protejata lui.
Dar trebuie sa recunoastem ca in ultimele emisiuni are multe poze faine ca alea de la castel si din emisiunea trecuta!
Acum, fie ce o fitongue

| EliiElys a răspuns:

Emma deoarece este cea mai tanara si cea mai potrivita. Data trecuta a lasat-o intentionat printre ultimele deoarece mananca dulciuri. NU imi place deloc de Madalina pare foarte fitoasa si enervanta si + mi se pare cam batrana pentru modelling. :]

| BubuuLinna a răspuns:

Emma :X

| dianacool a răspuns:

Emma|::::e super tare fata

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Emma,desi nu-mi place deloc.

| alexya_8105 a răspuns:

Emaa deoarece are tot viitorul inainte dar poate ne face botezatu vreo surpriza

| mitzagl a răspuns:

Emma, Este draguta

| nitssa a răspuns:

Emma.pentru ca in primul rand are un corp frumos(chiar daca mai mananca cate putina ciocolata)e frumoasa, are 16 ani si mai are foarte mult timp de petrecut in lumea modei, decat celalate care dupa 2 -3 ani...

| yust3y a răspuns:

Si eu cred ca emma chiar daca e cam fataita are timp sa invetetongue eu o voi vota pe emma pe 70 de ori am vr10000000000000000 minute in reteatonguedcei ea va castiga de la Orange am 10000000000000000 min in retea loativa Orange:yess