| MisterSprinkle a întrebat:

cine stie niste filme foarte bune de comedie/actiune(Nu drama)? Dau funda+vota dupa vizionare(daca imi place).

Răspuns Câştigător
| TOOL a răspuns:

Comedie : Scary Movie (toate), American pie (toate), Yes Man, A haunted house, Stan Helsing, Grown Ups (1, 2), That's my boy, Puicuta cu cocosel, Virgin la 40 de ani, Date movie, Xtreme Movie, Meet Dave, Don't Miss witch Zohan, Dictatorul (2013), ALI G indaHouse
Actiune : Curierul (1, 2,3), Safe, HummingBird, Homefront, Red, Expendebles (1, 2), Jaf in stil Italian, War, Fast and furios (1-6). Funda?

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Comedie- Liar Liar, This is the End.
Acţiune- The Departed, Inside Man.

| OnuOnulică a răspuns:

Uită-te la American Pie
http://www.imdb.com/title/tt0163651/

| faramatania a răspuns:

Comedie:21 & Over, The Hangover (seria), Grown Ups 1 și 2, A Haunted House (2013),A Haunted House 2 (18 04 2014), The Dictator, Sex Drive, Death At A Funeral (2007),A Few Best Men, Bad Teacher, Anchorman: The Legend Of Ron Burgundy, Anchorman 2: The Legend Continues, The World's End
Acțiune:Need For Speed (2014),Non-Stop (2014),3 Days To Kill (2014),Hummingbird (2013),Parker (2013),Dead Man Down (2013),Olympus Has Fallen (2013),White House Down (2013),Bullet To The Head (2013),Fire With Fire (2013),Broken City (2013)

| Seepty a răspuns:

Comedie:

The Hangrover
The Dictator
Due Date
Grown Ups

Actiune:
Blood and Bone
Undisputed
Unshealed
Man of Tai Chi

FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comedie : Academia de politie - intreaga serie de 6 filme
Filmele lui Louis de Funes : Tatuatul, Marile vacante, jandarmul de Saint-Tropez, avarul, etc.
Comedie + actiune : "The Boondock Saints" 1 si 2
Actiune : Cel mai bun, original si interesant film de actiune, diferit de tot ce am vazut pana acum este "Wanted" (2008) cu Angelina Jolie in rol secundar, apoi "War" cu Jet Li si Jason Statham si "Unleashed" -foarte interesant, de nota 10!
Vizionare placuta!

| Teardrop a răspuns:

Încearcă Due-Date. E cu Robert Downey Jr.
Eu am râs bine la el. Are nişte faze amuzante. Unele replici n-au farmec traduse, da' dacă ştii puţină engleză o să le înţelegi.

The lone ranger - cu Johnny Depp. Şi la ăsta am râs bine.

| FelixDilanMen a răspuns:

The-A-Team sau Grown Ups

| Cataaa1 a răspuns:

Comedie: Big Mommas: Like Father, Like Son (2011), Accepted (2006)