| a întrebat:

Cine urmareste Emperatriz? Cine stie ce se va intampla cu Alejandro, cu Emperatriz, Esther si Nico, Elena si Gonzalo, Elisa si Mauricio, Armando, Marlene si Manuel, si Quimera...ce se intampla cu ei? Cum o sa fie urmatoarele episoade? Ce se mai intampla?

Răspuns Câştigător
| Vrenghea_Ioana_1992 a răspuns:

Emperatriz se va impaca cu Armando, Alejandro va muri, Elena si Gonzalo sunt impreuna la fel si Esther si Nico, iar Elisa este fericita stiind ca Juan Pablo este fiul lui Mauricio.Nu stiu sigur daca Alejadro va muri dar am vazut ca Federico se duce impreuna cu Emperatriz unde i-a zis Manuel si a vazut ca Alejandro e spanzuratsad.Iar Esther afla ca Armando e in viata! Vinovatul pentru moartea lui Alejandro este Manuel Leon! Sper ca te-am ajutat!:*

| HurremSultan a răspuns (pentru Vrenghea_Ioana_1992):

Nui adv... Emperatriz nu se impaca cu Armando doar il iarta... Alejandro nu va murii[nu a murit].

2 răspunsuri:
| notperfect a răspuns:

Uita-te pe youtube! big grin