| PlutonieruTheRealOne a întrebat:

De curand am terminat cam toate serialele la care ma uitam.Acum as vrea sa gasesc uneke pe stilul meu.Deci serialele in stilul meu sunt cele de genul:
Un baiat nou si misterios vine in liceu, se indragosteste de o fata care are un iubit/crush pe altcineva. Ceva in genul Scream sezonul 1 cand Kieran e nou baiat in oras si se indragosteste de emma care are un iubit si ea se indragosteste de el..Intelegeti voi...Multumesc anticipat.Dau funda ceilui care ma ajuta.Scuzati-ma daca am facut multe greseli gramaticale dar unde sunt eu era 3:30 dimineata si eram mort se obosit! multi me sf

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gossip girl
The carries diaries
One three hill

| snksnipes a răspuns:

Mireasă pentru fiul meu este ceea ce cauți te asigur primele 2-3 sezoane si nu mai iesi din casă; )